Fasádne omietky

Fasádne omietky z našej ponuky sú synonymom pre trvácnosť a estetický pôvab. Ponúkame predovšetkým akrylátové a silikónové omietky, ktoré sú vyhľadávané kvôli svojej výnimočnej odolnosti proti UV žiareniu, zrážkam a mechanickému poškodeniu.

Pripravili sme pre vás širokú paletu UV odolných farieb, ktorej bohatý výber umožňuje nájsť ten správny odtieň podľa vašich predstáv. Využite naše online nástroje, ako vzorkovník farieb alebo si objednajte farebné štrukturované vzorky a uľahčite si rozhodovanie s možnosťou porovnania v reálnom prostredí.

Škrabaná alebo ryhovaná štruktúra našich omietok pridá vašej fasáde nielen jedinečný charakter, ale aj funkčné benefity ako sú jednoduchá údržba a garantovaná dlhotrvajúca krása. Fasádna omietka zároveň plní úlohu dôležitej bariéry, ktorá chráni váš dom pred rôznymi vonkajšími poveternostnými vplyvmi.

Aby sme ešte viac zvýšili kvalitu ochrany, doporučujeme aplikovať aj penetračný náter PROSTAR PLUS, ktorý posilňuje adhéziu omietky a predlžuje jej životnosť. Naše fasádne omietky vám tak poskytnú nielen ohromujúcu vizuálnu stránku, ale aj pevný základ, ktorý odolá plynutiu času.

Investujte do vášho domova s našimi fasádnymi omietkami, ktoré garantujú dokonalú súlad ochranných vlastností s moderným designom. Vaša stavba bude tak vynikať neopakovateľnou estetikou a bude spoľahlivo chránená v každom ročnom období.

Fasádne omietky - škrabaná štruktúra

Fasádne omietky - ryhovaná štruktúra

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 9 24 36