Fasádne farby

Fasádne farby pre dokonalý vzhľad - to je to, čo nájdete v tejto kategórii. Ponúkame vám široký výber fasádnych farieb na akrylátovej a silikónovej báze, ktoré sa tešia veľkej popularite nielen pri novostavbách, ale aj pri rekonštrukciách fasád.

Naše fasádne farby sú navrhnuté tak, aby poskytovali nielen výnimočnú kryciu schopnosť, ale aj dobrú paropriepustnosť, čím zabezpečujú dlhodobú ochranu a estetickú hodnotu vášho domova. Sú ideálne pre aplikáciu na širokú škálu podkladov, vrátane nových alebo starých minerálnych, vápennocementových a brizolitových omietok.

Vyberte si svoju farbu! Naša paleta GRAYMIX G165+ a G120 ponúka až 285 moderných odtieňov. Každý z nich bol vytvorený s použitím dlhodobo osvedčených pigmentov, ktoré boli vyvinuté s použitím najmodernejších technológií. Vďaka tomu sú naše farby nielen vizuálne atraktívne, ale predovšetkým odolné voči UV žiareniu a faktorom, ktoré by mohli ovplyvniť ich stabilitu.

Investujte do fasády, ktorá vydrží a bude sa vynímať. S našim širokým spektrom odtieňov a kvalitných fasádnych farieb zabezpečíte, že váš dom bude prekvitať novotou a čerstvým vzhľadom roky.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 9 24 36