Lepidlá na obklady a dlažby

Naša ponuka lepidiel na obklady a dlažby je ideálnym riešením pre každého, kto plánuje rekonštrukciu alebo novú výstavbu. Všetky lepidlá GRAYTEX zosilnené mikrovláknom sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu priľnavosť a dlhodobú odolnosť.

V ponuke GRAYMIX nájdete mrazuvzdorné lepidlá GRAYTEX kategórie C1T a tiež flexibilné lepidlá kategórie C2TE vhodné na náročnejšie aplikácie a tiež na podlahové kúrenie. 

Odolnosť voči vlhkosti a teplotným zmenám robí naše produkty ideálnymi pre použitie v rôznych podmienkach, vrátane kúpeľní, kuchýň ako aj exteriérov. Sú odolné voči vlhkosti, čo je nevyhnutné pre miesta s vyššou vlhkosťou.

Ekologická udržateľnosť a bezpečnosť sú kľúčové pri výbere našich lepidiel. Vyberáme produkty, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a zároveň zaručujú bezpečnosť počas ich používania.

Jednoduchá aplikácia je ďalšou dôležitou vlastnosťou, vďaka ktorej sú naše lepidlá vhodné pre široké spektrum používateľov. Ponúkame podrobné návody a technickú podporu, aby sme zaistili, že aj menej skúsení používatelia dosiahnu profesionálny výsledok.

Kvalitné a trvácne výsledky sú s našimi lepidlami na obklady a dlažby zaručené. Vaše projekty budú nielen esteticky príťažlivé, ale aj odolné a trvácne.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Zobraziť 9 24 36