Mozaikové omietky ATTRACT

Mozaikové omietky ATTRACT – dokonalá harmónia krásy a odolnosti. Marmolit, známy aj ako mozaiková omietka, je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spojenie funkčnosti a estetiky vo svojom domove či na pracovisku. Tento dekoratívny materiál si ľahko získa vaše sympatie svojou vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a vlhkosti, čo ho predurčuje na využitie v náročných podmienkach ako sú soklové časti budov, schodištia alebo chodby.

Marmolit je tenkovrstvová omietka, ktorá vás okrem funkčných vlastností zaujme aj vizuálne. Vďaka pestrofarebným kamienkom tvorí na povrchu atraktívny a farebný efekt, ktorý je navrhnutý tak, aby odolával časom a zároveň pôsobil čerstvo a moderno. Jeho vodoodpudivé vlastnosti na akrylátovej disperznej báze zaisťujú, že omietka bude odolná voči poveternostným vplyvom a bude si dlho udržiavať svoj pôvodný vzhľad bez potreby častého obnovovania.

Vzorkovník farieb GRAYMIX ATTRACT ponúka bohatý výber zo 69 pestrofarebných mozaikových a dekoračných odtieňov. Vďaka tejto širokej palete si môže každý vybrať presne taký odtieň, ktorý najlepšie vyhovuje jeho vkusu a požiadavkám na finálny vzhľad steny alebo povrchu.

Či už plánujete oživiť fasádu vášho domu alebo pridať osobitý vzhľad vášmu interiéru, mozaikové omietky ATTRACT sú tou pravou voľbou pre trvácnu a vizuálne atraktívnu povrchovú úpravu.

Vzorkovník farieb GRAYMIX ATTRACT obsahuje celkovo 69  pestrofarebných mozaikových a dekoračných odtieňov.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Zobraziť 9 24 36